Türkiye de En Güzel Deniz Kenarı Kamp Yerleri | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Türkiye de En Güzel Deniz Kenarı Kamp Yerleri

Türkiye de En Güzel Deniz Kenarı Kamp Yerleri denince Türkiye’nin dört bir yanından harika yerler geliyor aklımıza. Doğal güzellikleri, cennet gibi koyları, eşsiz bitki örtüsüne sahip ormanları, en uzun sahilinden en ince kumlu olanına kadar sayısız derece de güzelliği barındıran bu cennet coğrafyasında Türkiye de En Güzel Deniz Kenarı Kamp Yerleri nerede ve nasıl gidebiliriz? Bunları merak ediyorsanız yazımızı okumanızda fayda var. Hadi başlayalım!

KÖYCEĞİZ GÖLÜ, SULTANİYE KÖYÜ (MUĞLA)

Köyceğiz Gölü

Sultaniye Köyü’nde, Köyceğiz Gölü kenarında bulunan ve yerli halk tarafından işletilen bu kamp alanında, restoran hizmeti verilmek de ve bahçesi kamping alanı olarak kullanılmaktadır. Salaş ama rahat çok bilinen bir yer olmadığından dolayı kalabalık olmamasından dolayı oldukça rahat ve şehrin yoğun stresinden kurtulmanız için birebir. Fotoğraf “Biz evde yokuz” çiftine aittir.

HIZIR KAMP, KAZDAĞLARI ÇANAKKALE-BALIKESİR

Hızır kamp Balıkesir

Hızır Kamp, tesis işletmecileri, tesis alanı ve doğası ile en güzel kamp alanlarından biri olarak tercih edilmektedir. Konaklama fiyatlarına kahvaltı ve akşam yemeklerinin dahil olması yanı sıra bungalov, taş ev gibi konaklama opsiyonları da sunulmaktadır. Hızır Kamp ile ilgili detaylı bilgiyi Hızır Kamp İnceleme adlı yazımdan okuyabilirsiniz.SUGAR BEACH, ÖLÜDENİZ, MUĞLA

Sugar Beach – Ölüdeniz

Türkiye de En Güzel Deniz Kenarı Kamp Yerleri arasında bulunan Sugar Beach, ağaç evlerin bulunduğu bir glamping olarak yer almaktadır. Fiyatlara dahil olan açık büfe kahvaltı hizmeti, şemsiye, wi-fi ve klima hizmetleri de bulunmaktadır.

 

AKYAKA ORMAN KAMPI, AKYAKA, MUĞLA

Akyaka Orman KampıAkyaka Orman Kampı,  karavan ve çadır hayatı için çok uygun bir tercih olmakla birlikte kafanızı dinleyebileceğiniz ve güven içerisinde bir tatil geçirebileceğiniz ortam sağlıyor. Ayrıca, temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz açısından wc, duş, elektrik gibi hizmetler de sunmaktadır. Orman içerisinde olduğunuzdan dolayı ateş yakamıyorsunuz. Türkiye de En Güzel Deniz Kenarı Kamp Yerleri arasında bulunan Akyaka Orman Kampı’nı tercihleriniz arasına eklemenizi öneriyoruz. Burası hakkında daha fazla bilgiyi Akyaka Orman Kampı İnceleme adlı yazımdan okuyabilirsiniz.

YEDİGÖLLER, BOLU

Yedigöller Tabiat Parkı – Bolu

Yedigöller Milli Parkı’nda, restoran ve kafeterya gibi imkanlar olmadığı için hazırlıklı gelmeniz şart. Su, tuvalet ve aydınlatma gibi imkanlar sağlanıyor. Fakat açık alanda ateş yakmanız yasak onun yerine özel taşlarla yapılmış ateş yakma alanları oluşturulmuş. Ek olarak, piknikçiler için bulunan masalar da mevcuttur.

admin

Siz bu satırları okurken, ben çok uzaklarda olacağım. Şaka şaka nereye gidersem gideyim ben hep buralardayım. En güzel çadır kamp alanlarını geziyorum, inceliyorum ve yazıyorum. Instagramdan takip etmeyi unutmayın. @hepkampyapsak

Yorum yap