Şile Çadır Kamp Alanları | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Şile Çadır Kamp Alanları

İstanbul’da yaşayanların çok sık tercih ettiği ve İstanbul’un kalabalığından uzak bir tatil merkezi arayan tatilciler için Şile Çadır Kamp Alanları hakkında merak ettikleri bütün soruların cevaplarını açıklamak istiyoruz. Özellikle son zamanlarda yurdun birçok bölgesinden tatilcinin tercih ettiği Şile Çadır Kamp Alanlarının en çok tercih edilenlerini belirterek başlayalım.

Şile Camping – Alacalı Kamp Pansiyon

Şile Camping – Alacalı Kamp Pansiyon

İstanbul Şile’de bulunan ve gidenlerin bir daha gelmek için can attığı ender kamp alanları arasında yer almaktadır. Konumu, denize olan yakınlığı ve doğa ile baş başa kalmak isteyenlerin en uğrak mekanları arasında yer alan bu kamp alanı en çok tercih edilen mekanlar arasında gelmektedir. Ancak etrafında çok fazla ağaç olmaması kamp severlerin en çok şikayet ettiği konuların başında gelmektedir. Yinede eşsiz bir manzaraya sahip olan bu mekana giderek sizlerde İstanbul’un stresinden uzak zaman geçirme fırsatını yakalamış olabilirsiniz.

İstanbul Kamp

İstanbul Camping

Kabakoz köyü mevkisinde bulunan ve kamp severlerin yakından takip ettiği kamp alanları arasında yer alan bu kamp mekânı Şile Çadır Kamp Alanları arasında en çok ziyaret edilen mekanlardandır.Giden müşterilerin özellikle en çok şikâyet ettiği konuların başında sahilinde bulunan deniz kumlarının oldukça iri olması bu mekân hakkında yapılacak en olumsuz eleştiriler arasında gelmektedir. Mekân olarak en çok sıkıntı çekilen bir diğer detay işe güneşten korunmak için etrafta çok fazla ağacın olmasıdır. Fiyat olarak oldukça uygun fiyat ile müşterilerine hizmet veren bu kamp alanı Şile Çadır Kamp Alanları arasında yer almaktadır.

Sahil Kamp İstanbul

Şile tarafından Kamp kurmak isteyenlerin bir diğer tercih ettiği mekan olarak da Sahil Kamp İstanbul mekanını sizlere önerebiliriz.  Denize oldukça yakın olan ve gelen misafirlerin çok memnun kaldığı mekânlar arasında yer alan bu kamp merkezinde fiyatlandırma da son derece uygun. İçerisinde bulunan havuz, cafe, restaurant, market, çadır ve karavan alanları birçok etkinliğin bir anda yapılmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda gelen misafirlere özel olarak ATV ve Jet Ski hizmeti de sunan bu kamp alanını da Şile Çadır Kamp Alanları arasında tercih edebilirsiniz.

Yazımızdan keyif aldıysanız İstanbul’a En Yakın Kamp Alanları isimli makalemizide okumak isteyebilirsiniz.

admin

Siz bu satırları okurken, ben çok uzaklarda olacağım. Şaka şaka nereye gidersem gideyim ben hep buralardayım. En güzel çadır kamp alanlarını geziyorum, inceliyorum ve yazıyorum. Instagramdan takip etmeyi unutmayın. @hepkampyapsak

Yorum yap