Sakız Adası Çadır Kamp Alanları | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Sakız Adası Çadır Kamp Alanları

Yunanistan’ın en gözde adaları arasında yer alan Sakız Adası üzerinde kamp yapmak isteyenler için Sakız Adası Çadır Kamp Alanları hangileri olduğu konusunda merak ettiğiniz soruları sizlere buradan açıklamak istiyoruz.Çeşme ilçemize çok yakın bir konumda bulunan ve oldukça güzel bir denizi bulunan sakız adası kamp severlerin en çok rağbet gösterdiği Yunan adalarının başında gelmektedir.

Camping Makis

Sakız Adası Çadır Kamp Alanları

Yunanistan’da yaşanan ekonomik sorunların en çokta ülkemizden giden tatilcilerin işine yaradığını belirtmek istiyoruz. Yunan ekonomisinin her geçen gün kötüye gitmesinden sonra tatil için gidecek uygun fiyatlı yer arasında Sakız Adası ilk sırada gelmektedir. Özellikle üzerinde bulunan kamp alanlarında gelen turistlere uygun fiyat garantisi ile hizmet sunan bu Kamp alanına gitmek için feribot kullanarak kısa süre içerisinde gidebilirsiniz.Özellikle temizlik bakımından oldukça hijyenik bir yer olan Camping Makis mekanında müşterilere sunulan uygun fiyatlardan yararlanmak için erken rezervasyon hizmetlerinde de yararlanabilirsiniz.

Elinde Camping

Ücretli ve ücretsiz bir şekilde kamp yapma fırsatınız olduğu Sakız adası üzerinde Elinde Camping müşterilerine uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Özellikle merkeze olan yakınlığı sayesinde ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Ancak bu kamp merkezi içerisinde market ve benzeri dükkânların bulunmaması bazen sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Bu yüzden bu kamp alanına gitmeden önce günlük ihtiyaçlarınız yanınızda götürmeniz durumunda daha rahat bir kamp yapma fırsatını bulmuş olacaksınız.

Yunan adaları arasında ülkemize yakınlığı ile meşhur olan Sakız adasının birçok noktasında kamp yapma fırsatını kendinizde bulabilirsiniz. Özellikle ülkenin içerisinde bulunan ekonomik sıkıntıdan sonra Yunan adası olan Sakız adasında faaliyet gösteren birçok işletmenin kepenk indirmesi tatilcilerin bu mekânlara gidememesine neden olmaktadır.Ancak yukarıda belirttiğimiz bu mekânlara giderek sizlerde çadır kamp kurma fırsatını yakalamış olabilir ve Ege Denizinin en berrak sularında yüzme şansını bulmuş olursunuz.

Sakız Adası Çadır Kamp Alanları olarak Yunan hükümetinin belirlemiş olduğu kamp bölgelerinde kamp yapma şansını bulmuş olabilirsiniz.

admin

Siz bu satırları okurken, ben çok uzaklarda olacağım. Şaka şaka nereye gidersem gideyim ben hep buralardayım. En güzel çadır kamp alanlarını geziyorum, inceliyorum ve yazıyorum. Instagramdan takip etmeyi unutmayın. @hepkampyapsak

Yorum yap