Palamutbükü Çadır Kamp Alanları | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Palamutbükü Çadır Kamp Alanları

Dağ içerisinde sessiz sedasız bir şekilde şehrin stresinden uzak bir tatil geçirmek istediğiniz zaman Palamutbükü Çadır Kamp Alanları sizlere en uygun kamp alanları ile hizmet vermektedir. Datça ilçemizin bir beldesi olan Palamutbükü özellikle son yıllarda çadır kamp severlerin en uğrak noktaları arasında yer almaktadır. Tabiat parkına oldukça yakın olan bu kamp merkezilerine giderek sizlerde eşsiz güzellik içerisinde unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

Aktur Camping

Aktur Camping

Datça merkeze biraz uzak olan bu kamp merkezi özellikle birçok market ve gerekli işletmeye yakın olması nedeniyle kamp severler tarafından tercih edilmektedir. Aktur bir site olarak hizmet verdiğinden dolayı buraya gelen kampçıların herhangi bir ihtiyacı bulunmamaktadır. Bu yüzden bu kamp alanına gönül rahatlığı ile gelerek tatilinizi yapabilirsiniz. Palamutbükü Çadır Kamp Alanları içerisinde bizim en sevdiğimiz yer burasıdır. Burası ile ilgili detaylı bilgiyi Aktur Camping İnceleme yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kendi çadırları ve karavanları ile gelen ziyaretçiler için ayrılan mekanlar içerisinde sizlerde unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. 170 farklı alan bulunan bu kamp merkezi içerisinde 170 farklı çadır ile rahat rahat tatil yapma şansınız bulunmaktadır.

Gülbahar Kamp alanı

Gülbahar Kamp Alanı

Beldenin en güzel yerleri arasında yer alan Ova bükünde yer alan bu kamp merkezinin diğer kamp merkezlerine göre eksi yönleri bulunmaktadır.Konaklama bakımından çok fazla kişiyi aynı anda ağırlama şansı bulunmayan bu merkezde yaz aylarında çadırların yan yana kurulması gelen ziyaretçilerin en çok şikâyet ettiği konuların başında gelmektedir.

Sıcak su imkânı, elektrik ve buna benzer özellikleri bulunan bu kamp alanına yaz aylarında gittiğiniz zaman yer bulma sıkıntısı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ancak erken rezervasyon yaptırmanız durumunda kamp alanı içerisinde sorunsuz bir şekilde kamp yapma fırsatını bulabilirsiniz.

Özil Camping

Özil Camping

Denize sıfır konumu ile dikkatleri üzerine çeken bu kamp alanın özelikle yeşil ve mavinin birleştiği noktada olması kamp severlerin dikkatini çekmektedir.Günlük ihtiyaçlarınızı karşılamanız için her türlü hizmetin bulunduğu bu kamp alanına giderek sizlerde güvenli ve sessiz bir tatil geçirme fırsatını bulabilirsiniz.

Palamutbükü Çadır Kamp Alanları arasında yer alan bu mekanlardan dilediğiniz giderek kamp çadırı ile tatil yapma fırsatını bulabilirsiniz.

admin

Siz bu satırları okurken, ben çok uzaklarda olacağım. Şaka şaka nereye gidersem gideyim ben hep buralardayım. En güzel çadır kamp alanlarını geziyorum, inceliyorum ve yazıyorum. Instagramdan takip etmeyi unutmayın. @hepkampyapsak

Yorum yap