Muğla Çadır Kamp Fiyatları ve Yerleri | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Muğla Çadır Kamp Fiyatları ve Yerleri

Kamp yapmak istiyorsanız size toprak ananın sunacağı tüm nimetleri ve zenginliği tanıtıp Türkiye’nin kalbi olan masmavi suları ve huzur dolu ortamı ile sizleri Muğla’ya götürüyoruz. O halde gelin Muğla Çadır Kamp Fiyatları ve Yerleri adlı yazımızda kaçırılmayacak fırsatlara bir göz atalım.
Muğla, çadır kurmak için birçok imkan sunan doğal güzellikleri ile bir cennet olan ve her sene kamp ve tatil tutkunlarının bir numaralı adresi haline gelmiş durumdadır. Burada bulunan en güzel kamp alanlarını sizler için derledik. Şimdiden keyifli bir zaman geçirmenizi umarak başlıyorum.

Muğla Çadır Kamp Fiyatları ve Yerleri

Akyaka Orman Kampı

Akyaka Orman Kampı

Akyaka Orman Kampı, orman ile denizin buluştuğu bir alanda doğallığın ve huzurun tadını çıkarabileceğiniz mükemmel bir yer. İlk defa kamp yapacaksanız sizin için çok uygun bir yer olan Akyaka, temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için wc, elektrik, sıcak su, mutfak gibi imkanlar da sağlıyor ayrıca çadırınız yoksa bu konuda size yardımcı olabiliyorlar. Muğla Çadır Kamp Fiyatları ve Yerleri makalemizde uzun övgülerle bahsedebileceğimiz bir yer burası. Detaylı bilgiyi Akyaka Orman Kampı İnceleme adlı makalemden bulabilirsiniz.

Fiyat : 40 tl’dir.Çubucak Orman Kampı

Çubucak Orman Kampı

Çubucak Orman Kampı, Marmaris’in en gözde kamp alanlarından biridir. Orman ve denizin buluştuğu bu noktada bir çok aktivite yapmak mümkündür; Bol bol yüzmek, doğada günün ilk saatleri ile güzel bir yürüyüş yapmak ve sosyal ortamlar yaratıp güzel bir tatil geçirme fırsatı sağlıyor. Ayrıca kamp alanında bulunan bilardo, langırt gibi eğlence oyunları ile güzel vakitler geçirebilir ya da kamp alanında bulunan kafeterya da kahvenizi yudumlayıp huzurun tadını çıkarabilirsiniz.

Fiyat : 38 tl’dir.

Fiyat (sahil kenarı) : 52 tl’dir.

Doğa Kampı

Doğa Kampı – Ölüdeniz

Doğa kampı, Ölüdeniz’e 15 dakikalık bir mesafe de olup orman içerisinde bulunmaktadır. Ormanda olduğundan dolayı gayet ferah, temiz ve huzurlu bir ortamı vardır. Kamp da alkol servisi olmamakla birlikte elektriği tamamen güneş enerjisi yoluyla sağlamaktadırlar. Ağaç ev, bungalow, dağ evi gibi seçenekleri de bulunmaktadır.

Bungalow Evler ve Dağ Evi Odaları : 80 TL’dir.
Kampın Çadırları 60 TL, Çadırınız ile gelirseniz : 40 TL’dir.
Ağaç Ev : 70 TL’dir.
15 TL Açıkbüfe ev yemeğidir.

Muğla Çadır Kamp Fiyatları ve Yerleri için en uygun ve ferah yerleri derledik. İyi Tatiller!

admin

Siz bu satırları okurken, ben çok uzaklarda olacağım. Şaka şaka nereye gidersem gideyim ben hep buralardayım. En güzel çadır kamp alanlarını geziyorum, inceliyorum ve yazıyorum. Instagramdan takip etmeyi unutmayın. @hepkampyapsak

1 Yorum