Livera Camping – Trabzon İnceleme | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Livera Camping – Trabzon İnceleme

Livera Camping

İşte doğa ile baş başa olduğunuz yerlerden bir tanesi daha. Hem ne doğa. Etrafınızda başka insanlar olmasa kesinlikle sizi korkutacak kadar sessiz. İnsanın gözü yeşile bakmaktan ağrır mı? Her yer yeşil. Livera Camping, Maçka’da doğayla iç içe bir kamp geçirmek isteyenlerin kesinlikle uğramaları gereken bir yer.

Trabzon kamp alanları

İnternet üzerinden araştırdığım zaman biz zoru olanı seviyoruz gibi bir sloganlarını görmüştüm. Gidince gerçekten bunun ne kadar doğru olduğunu anladım. Burada kamp yapmak gerçekten zor ve bir bakıma aslında tam olarak bir kamp yapıyorsunuz. Yanınızda kendi çadırlarınızı da getirebilirsiniz ancak benim size tavsiyem kurulu olan oba çadırlarında kalmanız. Gerçekten farklı bir deneyim. Bildiğiniz yeşillik bir ormanın içinde 20 küsür adet otantik oba çadırı kurulmuş. Çadırların her birisinin içinde 2 adet yatak bulunmakta. Çadırların sadece bir tane kapısı var içerisi iki yatak sığacak kadar.

Konaklama Fiyatları

Livera Camping fiyatları bana oldukça cazip geldi. Tek kişilik kahvaltılı konaklama 75, çift kişilik ise 150. Kahvaltı seçeneğini seçmeyebiliyorsunuz. O zaman 25 TL düşüyor. Bu arada 7 yaşına kadar olan çocuklara kahvaltı bedava.Ateş yakmak isteyenler sadece belirlenen bölgelerde ateş yakabiliyorlar. Bu da güzel bir özellik ama hala biraz tehlikeli. Çünkü burada herhangi bir açıklık alan yok. Her yer yeşil ve her yerde ağaç var. Karavanla gelmek isteyenler için de ayrılmış bir karavan bölümü mevcut.

Burada yapacağınız pek çok aktivite var. Deniz ve havuz olmayan bir yerde, üstelik bu yer bir dağ yamacındaysa yapmanız gereken elbette yamaç paraşütü. Bir de yanınıza kalın bot ayakkabı alın. Livera Camping temiz havanın insanın ciğerlerini yaktığı yerlerden birisi. Sadece havyan seslerini duyuyorsunuz. Burası Karadeniz. Aman buraya gelirken giyiminize önem verin. Ben bu konularda oldukça tecrübeli olmama karşın hastalığın köşesinden döndüm diyebilirim. O yüzden yaz kış fark etmez kalın giyecekler, battaniyeler alın yanınıza.

2 yorum