Lazoğlu Kamping - Aydın İnceleme | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Lazoğlu Kamping – Aydın İnceleme

Lazoğlu Kamping – Aydın

Lazoğlu Kamping ’de gerçekten son derece samimi bir ortam var. Daha tesisten içeriye adımınızı atar atmaz hemen bunu anlayabiliyorsunuz. Çadır alanında bulunan çadırlar dip dibe. Hatta birbirlerine o kadar yakınlar ki arada çadırın kumaşı olmasa insanların yan yana yattıkları bir görüntü ortaya çıkacak.

Lazoğlu Kamping, Kuşadası merkezden arabayla 20 dakika uzaklıkta olan bir tesis. Güzelçamlı Milli Parkı’nın da hemen yanında bulunması sebebiyle burası da ziyaret edilebilecek yerler arasında bulunuyor. Burada her türlü imkana sahip olarak bir kamp yapıyorsunuz. Dilerseniz bungalov evlerde kalabileceğiniz gibi dilerseniz kendi çadırınızı da getirebiliyorsunuz. Ancak yukarıda da anlattığım gibi çadırlara ayrılan bölüm biraz ufak olduğu için samimi bir ortam ortaya çıkmış. Tabi ki bu samimiyeti sevenler de olacaktır. Sevmeyenler ise zaten bungalovlarda konaklama yapabilirler.

Kahvaltı 10 TL
Lazoğlu Kamping ’in içerisinde bir restoran mevcut ve bu restorandan sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kahvaltı servisi yapılıyor. Kişi başı 10 TL olan bu kahvaltı servisi benim hoşuma gitti. Ancak akşam öğününü kahvaltı ile geçiştirmek istemeyenler hemen yanda bulunan milli parktan da bu konuda faydalanabilirler. Aslında komşu milli park konuda eksikleri de bir bakıma tamamlıyor. Biz burada kaldığımız sürede deniz bazen bu bölge çok dalgalı oldu. O zaman Güzelçamlı Milli Parkı imdadımıza yetişti. Kamping sahiplerine yakalanmadan biraz da oranın tadını çıkarttık.

Buranın havası beni ciddi şekilde yordu. Üzerimde bir ağırlık yarattı. Ya da çok fazla hareket etmekten. Çünkü çoğu zaman bangır bağır çalan müziğin gürültüsünde bile deliksiz bir şekilde uyumuşum. Lazoğlu Kamping ‘e gelmeden önce kesinlikle arayın. Buraya daha önce gelmiş olsanız bile arayın. Çünkü fiyatlar çok fazla değişiklik gösterebiliyor. Buraya daha önce gelmişseniz bizimle tecrübelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

bugraunver

Yorum yap