Konuk Yazar Olmak İster Misiniz? | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Konuk Yazar Olmak İster Misiniz?

Merhaba. Hep Kamp Yapsak‘da konuk yazar olabilirsiniz!

Sizlerde gezdiğiniz yerleri, yaşadığınız anıları diğer kampçılara aktarmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yapmanız gereken şey çok basit. info@hepkampyapsak.com mail adresine Ad, Soyad ve kısa bir gezi yazısı yazarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Hep Kamp Yapsak Yazarı Olun

Sizlerin fikirleri de bizler için çok önemlidir. Bu alanda da sizler için doğru bilgiler vermeye çalışıyoruz. Kamp ve doğa tutkunuysanız ve yazmayı seviyorsanız Hep Kamp Yapsak‘da konuk yazar olarak çalışmalarda yer alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey info@hepkampyapsak.com adresine  yazılarınızı göndermeniz.

Göndereceğiniz her yazı, editörlerimiz ve ilgili arkadaşlarımız tarafından incelenecektir ve size geri dönüş sağlanacaktır.

Yazılarınızın özgün olması için başka bir yerde paylaşılmış olan yazılarınız maalesef değerlendirmeye alınamayacaktır. Yazınız burada paylaşıldıktan sonra başka yerlerde link belirtmek üzere paylaşıma açılabilir.

Önemli olan son konu ise yazınızın herhangi bir işi, projeyi, kurumu reklam edecek nitelik taşımamalıdır. Hep Kamp Yapsak‘da konuk yazar olmak çok kolay!

admin

Siz bu satırları okurken, ben çok uzaklarda olacağım. Şaka şaka nereye gidersem gideyim ben hep buralardayım. En güzel çadır kamp alanlarını geziyorum, inceliyorum ve yazıyorum. Instagramdan takip etmeyi unutmayın. @hepkampyapsak

Yorum yap