Kaş Kamp Alanları ve Fiyatları | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Kaş Kamp Alanları ve Fiyatları

Kaş Camping

Kaş, Akdeniz’deki dokusunu hiçbir zaman kaybetmeyen, özgünlüğünü koruyan ve konaklama, kamp kurma gibi konularda birçok alternatif sunan bir tatil cenneti olması yanı sıra kendi çadırınız ile tatil yapma imkanı sağlıyor, eğer çadırınız yoksa tesislerin size sunduğu makul bir ücret karşılığında temin edebileceğiniz çadır aracılığı ile tatilin tadını doyasıya çıkarmanızı kolaylaştırıyor. Eğer siz de tatilinizi Kaş’ta yapmak istiyorsanız, Kaş Kamp Alanları ve Fiyatları adlı yazımıza bir göz atmalısınız.

Kaş Camping

Kaş Camping

Kaş Kamp Alanları ve Fiyatları, diye bir yazı aratırsak muhtemelen karşınıza çıkacak ilk öneri Kaş Camping olacaktır. Çünkü, 1881 yılından beri faaliyet de olan Kaş Camping, her sene Antalya’da en çok ilgi gören yerlerden bir tanesidir. En büyük avantajı ise konumundan dolayı sahip olduğu plajı ve ağaçlar ile çevrili rahat ve güvenli ortamıdır. Üstelik, merkeze de oldukça yakın bir mesafe de bulunmaktadır. Kamp alanı içerisinde çadır alanları, karavan ve bungalow gibi hizmetler sunulmaktadır. Fiyat Konusunda ise Çadır başına(iki kişilik) 55 tl gibi bir ücret talep etmektedirler. Kaş camping ile detaylı incelememi Kaş Camping İnceleme yazımdan okuyabilirsiniz.Olympos Mocamp

Kaş Olympos Mocamp

Olympos Mocamp, konumu dolayısı ile avantajlarının yanında dezavantaj da bulunduruyor. Bunun en büyük sebebi yol kenarı olan konumu dolayısıyla gürültüsü ve tel örgülerle çevrili olması estetik açıdan pek bir haz uyandırmıyor olsa da restoran  ve cafe hizmetleri ile var olan açığı kapatıyorlar. Ayrıca elektrik, wc, duş gibi hizmetler de sunmaktadırlar. Fiyatlar konusunda tek kişilik çadır için 45 tl , ekstra her bir kişi için ise 20 tl ücret talep edilmektedir.

Can Tent Camping

Can Tent Camping

Kaş kamp alanları ve fiyatları yazımızda son bahsedeceğimiz yer Can Tent Camping. Hijyenik açıdan ve sağladığı konfor sayesinde en gözde tesislerden bir tanesidir. Her yerden uzanan elektrik prizleri ve uzatma kablolarından tutun sıcak duşa kadar her şey mevcut. Ağaçlar ve gölgelik alanların sayesinde çadırları kurma konusunda büyük bir rahatlık sağlıyor. İhtiyaçlarınızı karşılamak için yakın mesafe de bir market olması da cabası bunun yanında uygun fiyatı ile kendi çadırınız ile kamp kurmak istiyorsanız 25 tl gibi bir fiyat ödemelisiniz, eğer oradan çadır kiralayacaksanız iki kişilik çadırın fiyatı ise 80 liradır.

admin

Siz bu satırları okurken, ben çok uzaklarda olacağım. Şaka şaka nereye gidersem gideyim ben hep buralardayım. En güzel çadır kamp alanlarını geziyorum, inceliyorum ve yazıyorum. Instagramdan takip etmeyi unutmayın. @hepkampyapsak

Yorum yap