Karavan Kamp Yerleri Ve Fiyatları | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Karavan Kamp Yerleri Ve Fiyatları

Bolu Yedigöller Milli Parkı

Bildiğiniz gibi kamp yapmak birçok insanın özellikle doğa tutkunlarının vazgeçilmezidir. Karavanla seyahat ederken tesislerde başlıca aradığımız özellikler güvenlik, su ve elektrik olmasıdır. Bizde sizler için rahatlıkla kamp yapabileceğiniz tesislerin sundukları Karavan Kamp Yerleri Ve Fiyatları adlı yazımızı derledik.


Yedigöller Milli Parkı-BOLU

Bolu Yedigöller Milli Parkı

Eşsiz manzarasıyla doğal güzelliğiyle en çok tercih edilen kamp yerlerinden biri yedi göllerdir. Dilerseniz yemyeşil ormanda yürüyüş yapabilir, balık tutabilir, deniz bisikleti ve kanolara binip durgun suda gezebilirsiniz. Ayrıca fotoğraf çekmeyi de seviyorsanız burası size harika manzaralar sunar. Kamp alanında elektrik yok. Ateş yapmak serbesttir. Burada kamp ücreti 10-30tl arasındadır. Karavan Kamp Yerleri Ve Fiyatları makelemizde kesinlikle eklememiz gereken bir yer burası. Detaylı bilgiyi Yedigöller Tabiat Parkı  ve Bolu Çadır Kamp Alanları isimli makalelerimden okuyabilirsiniz.

İnbükü Orman Kampı,  MARMARİS, MUĞLA

Denizi ve manzarası muhteşem olan bir yerdir. Kamp alanında market ve restoran bulunmuyor ve en yakın alışveriş yeri 20 km uzaklıktadır. Buraya gelirken yiyecekleri kendiniz temin etmeniz zorundasınız. İnbükü Orman Kampında, elektrik, su, duş, çamaşırhane ve lavabo bulunmaktadır. Burada karavan ile kalacaksanız kamp ücreti günlük 45tldir.


Çubucak Orman Kampı, MARMARİS, MUĞLA

Çabucak orman kampı Hisarönü Körfezinin masmavi sularında çam ağaçları içinde kamp kurabileceğiniz bir ortam sağlar. Marmaris’den Datça’ya giderken 23. Km’de askeri dinlenme tesislerinin yanında Hisarönü Körfezi kıyısında bulunan Çubucak Orman Kamp alanını göreceksiniz. Eğer doğa tutkunuysanız ormanın içinde bulunan birçok mağarayı da keşfedebilirsiniz. Burada karavan kamp ücreti 45tl’dir.

Ada Camping, AYVALIK

Kamp alanı, Ayvalık’ta 25 adanın en büyüğü olan ve karaya köprüyle bağlantısı olan Alibey Adasındadır. Ayvalık’ın temiz sularında tatil yapmak isteyenlerin gitmesi gereken yerlerden biridir. Kamp alanının sağladığı olanaklar çamaşırhane, mutfak, sıcak su, buzdolabı,  karavan ve çadır kurmak isteyenler için gölgeliklerdir. Karavan kamp fiyatı ise 25tl’dir.

Dalyan Camping, MUĞLA

Dalyan Camping

2500 yıllık kaunos kral mezarlarının karşısında, Dalyan gölünün kıyısında bulunur. Kamp yeri; elektrik, su, ortak mutfak hizmetleri vermektedir. Karavan alanı fiyatı 60tl’dir. Ne yazayım buraya bilmiyorum. Daha gitmeden telefonla yer sormak için aradığımızda “İçtima vermiyoruz birader geliyosan gel, gelmiyorsan meşgul etme!” diye bize bağıran bir işletmecisi var. Bu sebeple burayı inceleme fırsatımız olmadı. Ama inat edip yolumu değiştirdim ve kamp alanını görmek için Dalyan’a gittim. Küçücük bir alana dip dibe kurulmuş çadırlar vardı. İçerisi bomboştu. Çok tavsiye etmiyorum buraya gitmenizi. Keyif alacağınızı düşünmüyorum. Dalyan’da İztuzu Plajı var burayı görmek için gidebilirsiniz.


Kaş Camping, ANTALYA

Kaş Camping

Karavan Kamp Yerleri Ve Fiyatları listemizin olmazsa olmaz yeri. Benim favori kamp alanım; Kaş Camping. Sessiz sakin bir yerdir. Deniz’e sıfır kamp kurma olanağı sağlar. Kamp yerleri düzenli ve temizdir. Restoran hizmeti vardır. Konum olarak da Kaş merkezine çok yakındır. Fiyatları pahalı olsa bile verdiği hizmete değer. Güzel bir tatil geçirme imkanı sunar. Karavan alanı fiyatı 60-80tl’dir. Kaş Camping ile ilgili detaylı bilgileri Kaş Camping İnceleme ve Kaş Kamp Alanları Ve Fiyatları makalelerimden okuyabilirsiniz.

admin

Siz bu satırları okurken, ben çok uzaklarda olacağım. Şaka şaka nereye gidersem gideyim ben hep buralardayım. En güzel çadır kamp alanlarını geziyorum, inceliyorum ve yazıyorum. Instagramdan takip etmeyi unutmayın. @hepkampyapsak

Yorum yap