Helios Güneş Camping – Muğla İnceleme | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Helios Güneş Camping – Muğla İnceleme

Helios Güneş Camping

Deniz manzaralı, iki dağ yamacının arasına konumlanmış, gerçekten insanın gözünü alan bir güzellikte Helios Güneş Camping. Buraya gelirken dağlık bir yer olduğundan dolayı çadır kurulacak yer sıkıntısı yaşayabileceğimi düşünmüştüm ancak hiç öyle olmadı.

En baştan söylemem gerekli ki, buraya karavanla gelemiyorsunuz. Sadece çadır ve ağaç evlerde kalabilmek mümkün. Tekrar tekrar manzarasının üzerine basmalıyım. Masmavi denize bakan bir vadide kurulmuş burası. Aşağıda eşsiz güzellikteki Kabak Koyu’nu görüyorsunuz. Toplamda 15 adet ahşap ev var. Evlerin gerçek bir otel odası konforunda yapılmış. Klima dahi var. Hatta evlerin önündeki balkonlara çıkıp buradan da manzarayı seyredebiliyorsunuz.

Buraya geldiğinizde ilginizi çeken şeylerden bir tanesi de etrafın sessizliği. Büyük şehirde yaşayan insanların artık nefret ettiği bu durumun ne kadar kötü bir şey olduğunu buraya gelince bir kez daha anlıyorsunuz. Patika yoldan aşağıya doğru inince karşınıza bir şelale çıkıyor. Bu yol aynı zamanda sizi plaja götürüyor. Plaja inmek için 3 dakikalık bu yoldan aşağıya iniyorsunuz. Tabi inerken güzel de çıkarken biraz yoruyor.

Muğla Kamp Alanları

Hesaplı Fiyatlar

Çadır kurmak için ücret olarak günlük 20 TL. Bence çok çok uygun ki bunun kat kat fazlasını çok daha kötü yerler için verdiğimiz oldu. Buranın bir güzel tarafı da benim de gidince öğrendiğim çadır konusu. Eğer çadırınız yoksa Helios Güneş Camping size çadır bile veriyor. Dilerseniz biraz aşağıda bulunan havuzdan da faydalanabiliyorsunuz. Havuz ve etrafı oldukça bakımlı ve temiz.Evlerde 2 kişilik günlük konaklama ücreti 200, 3 kişi içinse 300 TL. Odalarda her türlü elektrikli eşya mevcut. Buzdolabı ve LCD televizyonda dahil olmak üzere.

Helios Güneş Camping ‘e ulaşım oldukça basit. Fethiye’den Kabak’a saat başı kalkan dolmuşlar sizi buraya kolaylıkla getiriyor. Ancak dolmuşlar akşam 6’ya kadar çalışıyormuş. Kabak’a geldikten sonra da koya inmek için ücreti karşılığında servisleri kullanabilirsiniz. Özel araçlarıyla gelenler araçlarını koya indiremiyorlar. Özel araçlarla gidiş yasak yani. O bakımdan servisleri kullanmak kaçınılmaz oluyor.

Helios Güneş Camping ile ilgili olarak sizin de verebileceğiniz bilgiler olduğuna eminim. Bunları yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Yorum yap