Gümüldür Orman Kampı Çadır Fiyatları | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Gümüldür Orman Kampı Çadır Fiyatları

Gümüldür Tabiat Parkı

Kamp severlerin aradığı adres olan bu tatil köyü için Gümüldür Orman Kampı Çadır Fiyatları adlı makalemizi derledik, buyrun beraber inceleyelim. Gümüldür, İzmir’e 75 km’lik bir uzaklık da yer almaktadır. Ege bölgesinde narenciyenin ilk yetiştirildiği yer olan Gümüldür, özellikle mandalina üretimi konusunda kalite bakımından tüm Avrupa’da tanınmaktadır. Gümüldür, Kuşadası limanı kıyısında bulunmaktadır. Denizi oldukça berrak ve temizdir. Kuşadası yolunda olmasından dolayı turizm son zamanlarda gelişmektedir. Konaklama ve tatil planları yapan tatilciler için hala en ekonomik adreslerden bir tanesidir.


Gümüldür Tabiat Parkı

Gümüldür Tabiat Parkı

Kuşadası istikametinde bulunan bu Tabiat Parkı’nın girişi ücretli olup kişi başı 10 liradır. Kamping alanı bulunduğundan dolayı içerisinde çadır hizmeti de verilmektedir. Günlük çadır fiyatı ise 40 liradır. Bir şemsiye ve iki şezlong fiyatı 20 liradır. Hem deniz hem de keyifli bir piknik sefası süreceğiniz tesis konusunda şüpheniz olmasın. Gümüldür Orman Kampı Çadır Fiyatları makalemizde ilk sırayı Gümüldür Tabiat Parkı alıyor.

Özdere Kalemlik Çadır-Orman Kampı

Özdere Kalemlik Çadır Orman Kampı

Kızılçam, meşe ağaçları ile bir çok bitki örtüsüne ev sahipliği yapan bu çadır-orman kampı, kayalık ve sahil kesimleri ile ziyaretçilerine unutulmaz bir tatil fırsatı tanıyor. Gümüldür Orman Kampı Çadır Fiyatları listemizde en bilinen yerlerden biri burasıdır. Ayrıca, 2500 kişi ve 500 adet çadır kapasitesi ile oldukça geniş bir alanda bulunan tesisin çadır kiralama hizmeti de bulunmaktadır. Bungalov hizmeti de vermektedirler. Giriş ücreti olarak kişi başı 10 lira talep edilmektedir. Fakat bir araç ile giriş yapıyorsanız 25 lira, motorsikletiniz var ise 12 lira gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor. Çadır yerleri, çadır size aitse 33 lira, kiralık ise 60 lira gibi bir fiyat ödemeniz talep edilmektedir.

Hipocamp, Gümüldür

Gümüldür Kamp Yerleri
60.000 metrekarelik geniş kamp alanı ve ağaçların altında ki gölge yerleri sayesinde çadır keyfinizi huzur ve sessizlik içerisinde geçirmenizi sağlayacak olan Hipocamp, mavi bayraklı özel plajı ve restoran, kafeterya gibi hizmetleri ile müşterilerine unutulmaz bir kamp zevki yaşatmayı garanti ediyor. Ayrıca; tuvalet, duş, elektrik, özel saklama kutuları ve 24 saat güvenliği gibi birçok imkanı da bünyesinde barındırmaktadır. Yetişkinler için 24.5 lira, çocuklar için 12.25 lira giriş ücreti talep edilmektedir. Çadır fiyatları 18.50 lira, karavan fiyatı da 25 liradır. Kiralık çadır fiyatları ise 45 liradır.

Gümüldür Orman Kampı Çadır Fiyatları makalemizi okumaktan keyif aldıysanız aşağıdaki kamp alanlarına da bakmayı ihmal etmeyin 🙂

admin

Siz bu satırları okurken, ben çok uzaklarda olacağım. Şaka şaka nereye gidersem gideyim ben hep buralardayım. En güzel çadır kamp alanlarını geziyorum, inceliyorum ve yazıyorum. Instagramdan takip etmeyi unutmayın. @hepkampyapsak

Yorum yap