Gökçeada Çadır Kamp Alanları | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Gökçeada Çadır Kamp Alanları

Türkiye’nin en büyük adalarından olan Gökçeada’da kamp yapmak isteyenlere özel olarak hazırlanmış olan kamp çadır alanları hakkında sizlere bilgiler sunmak istiyoruz. Aslında adı İmroz adası olan Gökçeada üzerinde birbirinden güzel birçok kamp alanı yer almaktadır. Adanın ulaşım konusundan da oldukça kolay olması kamp severlerin bu mekânı çok fazla tercih etmesini sağlamaktadır. Şimdi Gökçeada Çadır kamp alanları hakkındaki makalemize göz atalım.

ŞEN CAMPİNG

Şen Camping

Gökçeada çadır kamp alanları arasında ilk sırada gelen Şen Camping merkezinin Gökçeada’nın hemen doğusunda bulunduğunu belirtelim. Koy merkezine 9 KM uzaklıkta buluna bu kamp alanının ulaşım yönünden biraz sıkıntılı olduğunu belirtelim. Otobüs ve diğer ulaşım araçlarının seferlerinin sık olmaması kamp severlerin zor durumda kalmasına neden olmaktadır. Sahil olarak ise aydıncık sahiline çok yakın olan bu kamp alanı içerisinde gerçekten doğa ile baş başa kalma fırsatını yakalamış oluyorsunuz.

Yıldız Koy Kamp alanı, Arkadia Kamping

Arkadia Kamping

Yıldız koyu üzerinde yer alan bir kamp merkezi olan Arkadia Kamp alanı ulaşım yönünden yıldız koyunda sadece 4 KM uzaklıkta yer alan bir kamp alanı olarak dikkat çekmektedir. Özel araçları ile gidecek olanlar için herhangi bir park yeri sorunu bulunmayan bu kamp alanı içerisinde sahilin bir taşlık olduğunu belirtmek istiyoruz. Oldukça rüzgârlı bir bölgede yer alması zaman zaman kamp severlerin zor durumda kalmasına neden olmaktadır. Bu yüzden burayı tercih ederken gitmeden önce hava durumu hakkında bilgi almanız oldukça mantıklı olacaktır.Yıldız koyu kamp alanı içerisinde bulunan fiyatlandırma hakkında bilgi verecek olduğumuz zaman ise kişi başı günlük ücretlendirmenin 30 TL olduğunu belirtelim. Ancak bunun kendi çadırınız ile gelmeniz konusunda geçerli olduğunuda eklemeyi unutmayalım. Gitmiş olduğunuz bu kamp merkezi içerisinde aynı zamanda kahvaltınızı da kamp alanında yapmak istediğiniz zaman karşınıza çıkacak olan fiyatlandırma 50 TL olarak değişmektedir. Bu fiyatlandırmaların mevsimlere göre ve doluluk oranına göre değişkenlik göstereceğini öncelikli olarak belirtmek istiyoruz.

Alkol konusunda ise 1 bira fiyatının 12 TL olduğun da belirtmek istiyoruz. Kamp alanı içerisinde bulunan küçük bir market aynı zamanda sizlere hizmet vermektedir.

Gökçeada çadır kamp alanları hakkında yazmış olduğumuz makaleyi beğendiyseniz, Bozcaada Çadır Kamp Alanları hakkında yazdığımız makaleyi de incelemenizde fayda var.

admin

Siz bu satırları okurken, ben çok uzaklarda olacağım. Şaka şaka nereye gidersem gideyim ben hep buralardayım. En güzel çadır kamp alanlarını geziyorum, inceliyorum ve yazıyorum. Instagramdan takip etmeyi unutmayın. @hepkampyapsak

Yorum yap