Foça Çadır Kamp Alanları | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Foça Çadır Kamp Alanları

İzmir ilimizin en gözde tatil ilçeleri arasında yer alan Foça yaz aylarında ağırladığı ziyaretçi bakımından oldukça dolu bir yaz ayı geçirmektedir. Denizi ve muhteşem doğası ile eşsiz güzelliği bünyesinde barındıran Foça Çadır Kamp Alanları hakkında merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Foça’da kamp yapmak istediğiniz zaman gidebileceğiniz birçok kamp alanın bulunması da sizlere bu konuda çeşitlilik sunmaktadır.

Acar Kamping

Acar Kamping

Sadece damlı girilen bir kamp alanı olan bu kamp alanı içerisinde bayanlar ve sadece çiftlerin girme şansı bulunmaktadır. Ülkemizde bulunan birçok kamp alanın aksine bu tarz bir uygulama getiren kamp alanına erkek erkeğe gitmek istediğiniz zaman bu alanın sizler için uygun olmadığını belirtmek istiyoruz. Eşinizle, ailenizle veya sevgiliniz ile giderek burada kamp yapma fırsatını bulabilirsiniz.Foça Çadır Kamp Alanları listemizde ilk sıraya aldığımız Acar Kamping bekarlar için çok uygun değil anlayacağınız 🙂

Sazlıca Kamping

Sazlıca Kamping

Foça’da kamp yapılacak olan bir diğer mekanda Sazlıca Kamping’tir. Özellikle yaz aylarında yer bulunmayan bu kamp alanı içerisinde sizlere birçok hizmet uygun fiyat garantisi ile sunulmaktadır. Bu yüzden sizlerde buraya yazın en yoğun aylarında gitmek istediğiniz zaman mutlaka önceden rezervasyon yaptırarak giderseniz daha güzel bir yerde kalma fırsatını bulabilirsiniz. Bunun için mekanın iletişim numaralarını kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Çadır kamp alanlarında uygulanan fiyatların yer aldığı bu kamp alanında kişi başı fiyatlandırmanın 30 TL olduğunu belirtmek istiyoruz. Ancak mevsimlik olarak fiyatların değişkenlik göstermesinden dolayı bilgi almanız daha sağlıklı olacaktır.

Hanedan Camping

Hanedan Camping

Foça’da bulunan ve en çok tercih edilen kamp alanları içerisinde yer alan Hanedan camping kamp merkezinin en önemli özelliğinin denize sadece 50 metre mesafede olması. Kamp yapacağınız yerin denize bu kadar yakın olması tatilcilerin en çok tercih ettiği sebepler arasında yer almasını sağlamaktadır. Eski Foça ile Yeni Foça arasında yer alan bu kamp merkezinde bulunan birçok hizmet sizlerin sorunsuz bir şekilde kamp yapmasını sağlamaktadır.

Foça Çadır Kamp Alanları arasında bu mekanlar dışında birçok kamp alanı da bulunmaktadır. Bu kamp merkezleri dışında gitmek istediğiniz kamp merkezlerini bizlere ulaştırarak buraya eklememizi sağlayabilirsiniz.

admin

Siz bu satırları okurken, ben çok uzaklarda olacağım. Şaka şaka nereye gidersem gideyim ben hep buralardayım. En güzel çadır kamp alanlarını geziyorum, inceliyorum ve yazıyorum. Instagramdan takip etmeyi unutmayın. @hepkampyapsak

Yorum yap