Erikli Çadır Kamp Alanları | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Erikli Çadır Kamp Alanları

Ülkemizde çok fazla bilinmeyen ancak giden tatilcilerin birçoğunun hayran kaldığı beldemiz Erikli çadır kamp alanları hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz.Bursa – Yalova arasında yer alan Erikli yaylası üzerinde bulunan bu kamp alanları doğa ile baş başa kalmanıza fırsat vermektedir. Erikli Çadır Kamp Alanları hakkında merak edilen kamp merkezlerini buradan bulabilirsiniz.

Ancak denize olan uzaklığı nedeniyle fazla tercih edilmeyen bir bölgedir. Ancak bu mekanda bulunan doğal ortamın tam bir kamp havası içerisinde olduğunu belirtelim.

Erikli Yaylası Kamp alanı

Erikli çadır kamp alanları

Erikli Yaylası içerisinde bulunan bu kamp alanı doğal güzelliğinin yanı sıra kamp alanı olarak da kulanılmaktadır. Kamp yapmak isteyenlerin uğrak mekanları arasında yer almaktadır. Buraya giden kamp severlerin değerlendirme puanlarından yola çıkarak sizlere bilgi vermek istiyoruz. 5 üzerinden 3,8 gibi ortalama bir puan alan bu kamp merkezinde yer bakımından herhangi bir sıkıntı bulunmaması kamp severlerin tercih etmesinde rol oynayan durumlar arasında gelmektedir.Yemek ve konaklama ücretleri konusunda da oldukça uygun fiyatları bulunan bu kamp alanına giderek sizlerde unutulmaz bir tatil geçirme fırsatını bulabilirsiniz.

Erikli Camping

Erikli kamp alanları

Yalova’nın Çınarcık beldesi içerisinde bulunan Erikli Kamp alanı da ziyaretçilerin son yıllarda dikkatini çeken mekanlar arasında yer almaktadır.Erikli çadır kamp alanları arasında en dikkat çeken yerlerden biri.

Bu kamp alanının denize olan uzaklığı sadece 100 metre olduğundan dolayı kamp yapmak için son derece uygun bir mekan olarak dikkat çekmektedir.Özelikle Duş, WC, Masa ve sandalye, elektrik ve internet hizmeti gibi birçok hizmeti müşterilerine ulaştıran bu kamp alanının fiyatlarının da çok uygun olması kamp severlerin burayı tercih etmesinde oldukça etkili olmuştur. Kamp alanına 20 metre uzaklıkta bulunan market içerisinde günlük ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılamanız gereken bütün ürünler yer almaktadır.

Çadır kuracağınız yerlerin önünde bulunan betonlar sayesinde masa ve sandalyenizi rahatlıkla koyarak sizlerde rahat bir tatil geçirme şansını yakalamış olacaksınız. Özellikle hijyen açısından da oldukça temiz olan bu mekanı tercih etmeniz durumunda herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmadan kampınızı bitirme fırsatını yakalamış olacaksınız.

admin

Siz bu satırları okurken, ben çok uzaklarda olacağım. Şaka şaka nereye gidersem gideyim ben hep buralardayım. En güzel çadır kamp alanlarını geziyorum, inceliyorum ve yazıyorum. Instagramdan takip etmeyi unutmayın. @hepkampyapsak

Yorum yap