En Güzel Karadeniz Kamp Alanları | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

En Güzel Karadeniz Kamp Alanları

Karadeniz Turları, kamp etkinlikleri ile her sene çok ses getirmeye devam ediyor. Karadeniz’in yemyeşil güzellikleri, doğası içerisinde birçok kamp alanı bulunmakta olup düzenlenen geziler ile keşfedilmeyi bekleyen bir cennet adeta. En Güzel Karadeniz Kamp Alanları size keyifli bir tatil imkanı sunarken bununla beraber mükemmel bir coğrafyanın bilinmeyen yerlerine götürüyor. Buyrun beraber En Güzel Karadeniz Kamp Alanları adlı yazımızı inceleyelim.

Yusuf Greenpeace Camping

Yusuf Greenpeace Camping

Artvin’in Yusufeli ilçesine bağlı olan bu kamp alanında, ormanın ve doğal yaşamın huzuru ve dinginliği ile rahat bir kamp hayatı yaşamanız için sizleri bekliyor. En güzel karadeniz kamp alanları listemizde Yusuf Greenpeace Camping birinci sırada yer alıyor.

Akçakoca Camping Çayağzı Köyü



Akçakoca’da bulunan Çayağzı Köyü, baş döndüren atmosferi ve her kesime hitap eden doğallığı ile kamp severleri ağırlamaktadır.

Nejat Camping Değirmenağzı

Nejat Camping Değirmenağzı

Akçakoca’nın kamp kurma alanları arasında bulunan bu tesis sizlere güzel ve keyifli bir kamp tatili için birçok imkan sağlamaktadır. Ulaşım açısından rahatlığı ile bilinen Nejat Camping Değirmenağzı’nın bahçe’ye bakan bir havuzu bulunmakta olup, temel ihtiyaçlarınızı giderme konusunda birçok hizmet vermektedirler.

Salon Çayırı Camping Kümbet Yaylası

Kümbet Yaylası, Giresun ilinin merkezine yakın bir mesafe de konumlanmış bulunmaktadır. Dereli ilçesi sınırlarında yer alan bu yayla, eşsiz manzarası ve ardı arkası kesilmeyen yeşillikleri ile enfes bir göz banyosu yapmanıza olanak sağlıyor.

Livera Kamping

Livera Kamping

En güzel karadeniz kamp alanları listesi yapıyorsak, Livera Camping’i listeye almasak olmazdı. Trabzon’un Maçka ilçesinde bulunan Livera Camping, doğanın içinde bulunan sizleri adeta filmlerden çıkmış huzur dolu bir ortam ile buluşturuyor. Ayrıca, Livera Camping dahilinde yamaç paraşütü, bisiklet, trekking gibi eğlenceli aktiviteler bulunmaktadır.

Gülcar Alabalık Tesisleri Köyü



Gümüşhane ilinde bulunan ve ender yerlerden biri olan Gülcar Alabalık Tesisleri geniş kapasitesi ve sağladığı imkanlar dolayısıyla tatil severlere keyifli ve huzurlu bir ortam sunuyor.

Hello Camping Karaburun Mevkii

Akçakoca Karaburun tarafında yer alan Kamp alanı sahil mevkiinde olduğundan dolayı tatil severlerin ilgisini çekmektedir. Ayrıca En Güzel Karadeniz Kamp Alanları arasında önemli bir yere sahiptir.

 

Kamp alanları ile daha fazla yeri Çadır Kamp Alanları isimli yazımdan okuyabilirsiniz 🙂 Keyifli kamplar!

admin

Siz bu satırları okurken, ben çok uzaklarda olacağım. Şaka şaka nereye gidersem gideyim ben hep buralardayım. En güzel çadır kamp alanlarını geziyorum, inceliyorum ve yazıyorum. Instagramdan takip etmeyi unutmayın. @hepkampyapsak

Yorum yap