Datça En Güzel Kamp Yerleri | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Datça En Güzel Kamp Yerleri

Datça, coğrafi olarak Ege Bölgesi’nde yer almakta olup engebeli ve dağlık bir alanda yer almaktadır. Datça, Akdeniz iklimi’nin görüldüğü yazları sıcak ve kurak, kışları ise ılık ve yağışlı olan bir bölgedir. Üç tarafı denizlerle çevrili olduğundan kavurucu bir sıcaklık yaşamazsınız. Datça yarımadası, Özel Çevre Koruma Bölgesi olarak ilan edildiğinden dolayı doğallığından ve temizliğinden hiçbir şey kaybetmemiştir. Üstelik, 235 km’lik bir sahil şeridine sahip olması ve 52 koyu ile geleceğin en önemli turizm bölgelerinden biri olması kaçınılmaz. Bu yüzden Datça En Güzel Kamp Yerleri adlı yazımızda sizlere en iyi ve huzurlu kamp alanlarını tanıtmak istiyoruz.

Saklı Bahçe Pansiyon

Saklı Bahçe Pansiyon

Saklı Bahçe Pansiyon, Datça Palamutbükü’nde bulunan, 10 bungalov ve 30 yatak kapasitesi ile hizmet sunmaktadır. Deniz’e 30 metrelik bir mesafesi ile tesis içinde her türlü ihtiyacını karşılayacak hizmet bulunmaktadır. Banyo, wc, elektrik, klima gibi bir çok imkanı tesis bünyesinde sağlamaktadırlar. Yeşillikler içerisinde güzel bir kahvaltı keyfi ile denize ulaşımı kolay olan tesis huzurlu bir tatil geçirmeniz açısından oldukça uygun.Özil Kamping

Özil Camping

Özil Kamping, Kara incir koyunda bulunan denize cephesi olan bir tesistir. Tesisin içerisinde 2 market ve 2 manav bulunmak da olup Salı ve Pazar günleri pazar kurulmaktadır. Sahilinde restoran, bar ve çay bahçesi hizmeti de bulunmaktadır. Kamp alanı tel örgülerle çevrili olup güvenli bir ortam sağlanmıştır. 100 adet çadır ve 50 adet karavan alanı ile oldukça geniş bir yerde konumlanan tesis de gönül rahatlığıyla tatil yapabilirsiniz.

 

Aktur KampingDatça Aktur Camping

Datça En Güzel Kamp Yerleri deyince  akla Mavi ile Yeşil’in buluştuğu Aktur Kamping geliyor. Aktur Tatil Köyü’nün hemen bitişiğinde bulunmakta olup site içerisinde ki Banka, Sağlık Ocağı, Postane, Eczane gibi hizmetlerden yararlanabiliyorlar. Konaklama ve kamp alanları çam ağaçlarının arasında yer alıp oldukça geniş bir alana yayılıyor. Bu yüzden sıkışık alanlarda kamp yapma gibi bir durum yaşamıyorsunuz. Tenis kortundan tutun lokanta, çamaşır binaları ve temel ihtiyaçlarınız için gerekli olan her şeyi bu tesiste bulabiliyorsunuz. Aktur Camping ile ilgili detaylı incelemesine Aktur Camping İnceleme yazımdan ulaşabilirsiniz.

admin

Siz bu satırları okurken, ben çok uzaklarda olacağım. Şaka şaka nereye gidersem gideyim ben hep buralardayım. En güzel çadır kamp alanlarını geziyorum, inceliyorum ve yazıyorum. Instagramdan takip etmeyi unutmayın. @hepkampyapsak

Yorum yap