Cunda Adası Kamp Yerleri | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Cunda Adası Kamp Yerleri

Cunda Adası Ada Camping

Cunda Adası Kamp Yerleri 

Ali bey Adası olarak da bilinen Cunda Adası, Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlıdır. Cunda Adasına gidip ekonomik bir tatil yapma gibi bir fikriniz varsa çok şanslısınız. Çünkü Cunda Adası keyifli ortamı ve doğa ile iç içe olan konumu dolayısıyla denizinde tatilinde tadını ekonomik anlamda çıkarabileceğiniz doğru bir adres haline gelmiştir.İster karavanınız ile isterseniz şahsi aracınız ile ada da bol bol gezebilir ve tercihlerinize hitap eden kamp alanlarını tercih edebilirsiniz.Üstelik çadır kurup kamp yapmak için bir tesis dahilin de bulunmanız da şart değil. Arzu ederseniz kendi uygun bulduğunuz bir ortamda arzu ederseniz bir tesise bağlı kamp alanında çadır kurup tatil yapabilirsiniz.Fakat ikisinin de farklı avantajları bulunmaktadır.Örnek vermek gerekirse; Kendi uygun bulduğunuz alanda huzur ve rahatlık içerisinde kamp yaparken bir takım hizmetlerden mahrum kalabilirsiniz, diğer şekilde de bir tesiste kamp yapmaya karar verdiyseniz restoran, wc, duş, elektrik gibi imkanlar dahilinde daha lüks bir kamp hayatı geçirmeniz kaçınılmaz. Tabi ki karar sizin, o halde gelin sizinle beraber Cunda Adası Kamp Yerleri adlı yazımızı biraz inceleyelim.

Ada Camping

Cunda Adası Ada Camping

Dilediğiniz gibi tatil yapma imkanı sağlayan bu tesis de çadırda konaklamak 20-30 lira gibi cüzi bir rakam. Bunun yanı sıra Mutfak, wc, duş, buzdolabı, piknik alanı gibi imkanlar sunmaktadır. Üstelik, karavan ve çadırlar için sağlanan uygun gölgelik alanlar ile birlikte tesis dahilinde düzenlenen tekne, gezi ve dalış faaliyetlerine katılma imkanınızda bulunuyor.

Cunda Adası Ada Camping

Ada Camping, Cunda Adası’nda en çok tercih edilen yerlerden bir tanesidir.Tesis olarak hem kamp imkanı sağlayan hem de konum olarak bir çok yere ulaşım kolaylığı olan bu tesis kamp tutkunları için bir numaralı adres diyebiliriz. İyi Tatiller!

admin

Siz bu satırları okurken, ben çok uzaklarda olacağım. Şaka şaka nereye gidersem gideyim ben hep buralardayım. En güzel çadır kamp alanlarını geziyorum, inceliyorum ve yazıyorum. Instagramdan takip etmeyi unutmayın. @hepkampyapsak

2 yorum