Çıralı Çadır Kampı Alanları | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Çıralı Çadır Kampı Alanları

Antalya ilimizin çok fazla ismi duyulmamış beldeleri arasında yer alan Çıralı üzerinde yer alan Çıralı Çadır Kampı Alanları hakkında merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ekonomik açıdan da kamp severleri zorlamayacak olan mekanların yer aldığı Çıralı beldesinin kamp alanlarına bir göz atalım.

Engin Camping

Engin Camping

Yaz aylarında çok fazla tercih edilen kamp alanlarından olan Engin Camping’e özellikle yazın gitmek istediğiniz zaman çok önceden rezervasyon yaptırmanız sizin açınızdan oldukça önemlidir. Kamp yapmak isteyenleri zaten ilk girdikleri zaman mekanın büyüsü kendisine çekmektedir. Son derece düzenli bir yer olması özellikle de kamp severlerin yakından ilgisini çeken mekanlar arasında yer almaktadır. Banyo ve lavabolarının oldukça temiz olması da bu mekânın bu kadar popüler olmasını sağlayan diğer unsurlar arasında yer almaktadır.

Deniz ile arasında sadece 300 metre kadar kısa bir mesafe bulunan Engin Camping alanından deniz gitmek istediğiniz zaman kolay bir şekilde gitme fırsatınız bulunmaktadır. Mekana gitmeden önce mutlaka yetkili olan bir kişi ile görüşerek bu kamp alanı hakkında daha detaylı bilgi alma şansınız bulunmaktadır. Engin Camping Çıralı Çadır Kampı Alanları listemize ilk sıradan giriş yapmayı başarmıştır.

Elif Camping

Elif Camping

Çıralı beldesinde diğer dikkat çeken bir kamp alanı da Elif Camping olarak dikkat çekmektedir. Son derece düzgün yerleşimi ve sakin havası ile kamp severlerin ilgisini çeken bu mekan içerisinde fiyatlandırmanın gayet uygun olması uygun bütçe ile kamp tatili yapma fırsatını sizlere sunmaktadır. Denize sadece 50 metre mesafede olması da bu kamp alanının diğer kamp alanlarından farklı olması sağlamaktadır.

Lemon Garden Lodge

Çıralı Çadır Kampı Alanları arasında yer alan Lemon Garden Lodge’de kamp yapmak isteyenlerin uğrak mekanları arasında yer almaktadır. Özellikle kamp alanına ait olan bisiklet işletmesinde bulunan bisikletler ile eşsiz doğa manzarasının tadını çıkartarak sizlerde kısa süre de buraya uyum sağlama şansını bulmuş olursunuz. Ama bu kamp alanının diğer kamp alanlarından eksik kalan yönü ise denize olan 1 Km uzaklıkta ki mesafesi. Ancak bunu da sağladıkları ücretsiz bisikletler ile telafi etmektedir.

Çıralı Çadır Kampı Alanları hakkında anlatacaklarımız bu kadar. Yazımız hoşunuza gittiyse Antalya Deniz Kenarı Çadır Kamp Alanları isimli makalemizide okumanızı öneririz.

admin

Siz bu satırları okurken, ben çok uzaklarda olacağım. Şaka şaka nereye gidersem gideyim ben hep buralardayım. En güzel çadır kamp alanlarını geziyorum, inceliyorum ve yazıyorum. Instagramdan takip etmeyi unutmayın. @hepkampyapsak

3 yorum