Çeşme Deniz Kenarı Çadır Kurulacak Yerler | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Çeşme Deniz Kenarı Çadır Kurulacak Yerler

Çeşme Alaçatı Kamp Alanı

Yoğun iş hayatınız sizi çok mu yordu? Biraz tatile mi ihtiyacınız var? O zaman doğru yerdesiniz, Çeşme Deniz Kenarı Çadır Kurulacak Yerler tam da aradığınız yer. Çeşme’nin temiz havası, doğa ile iç içe olan yaşamı ve birçok insana kucak açan doğal ortamı sizi tüm stresinizden uzaklaştırıp bambaşka bir dünya ile buluşturuyor.

Çeşme’nin kamp alanları oldukça ferah olup belirli kamp alanları içerisinde çadır kurma şansı sunmaktadır. Kamp alanları, yeşillik ile iç içe olup plajlara yakın yerlerde kamp kurma olanağı sağlıyor, ayrıca Çeşme Kamp Alanları belediye tarafından korunmakta olup bünyesine her sene bir sürü öğrenci ve gezgin kesimler tarafından rağbet gören bir ilçedir. Bunun yanında bir otel veya pansiyon kadar konfor barındırmasa da doğanın içinde olmanın verdiği huzur ve insanlar ile sosyalleşme gibi birçok avantajı beraberinde getirmektedir.Çeşme Deniz Kenarı Çadır Kurulacak Yerler ise şu şekildedir.

Karaburun Yolu, Ildır, Delikli koy,  Büyük Liman, Paşa Limanı, Altınkum ve Çiftlikköy koyları olarak çadır kurma ve keyifli vakit geçirebileceğiniz yerler bu şekildedir.

Delikli Koy

Delikli koy, çadır hayatı için oldukça uygun bir plaja sahip olup gayet ferah ve deniz kenarında size güzel bir çadır keyfi sunmaktadır.

Deliklikoy Kamp Alanı

Ayrıca Çeşme Deniz Kenarı Çadır Kurulacak Yerler, çadır kuran ziyaretçiler için Beach Clup, WC ve restoran gibi hizmetlerde sunmaktadırlar.Alaçatı Kamp Alanları

Çeşme Alaçatı Kamp Alanı

Bir başka kamp alanı ise; Alaçatı’dır. Alaçatı, ziyaretçiler için birçok fırsat sunmaktadır, bunlardan bazıları şöyle; Duş almak için uygun yerler, çeşitli restoranlar ve WC hizmetleri bulunmaktadır.

Ayrıca, karavan ile gelen ziyaretçilerde düşünülmüş olup mevcut park alanları bulunmaktadır.

Çeşme Alaçatı Kamp Alanları

Alaçatı’da, kamp yapmak isteyen ziyaretçiler için bu ortamı sunan yer tamamen bir cennet coğrafyasıdır. Kamp alanı olarak kısıtlı alan bulunsa da mevcut yerler sizi oldukça tatmin edecek düzeydedir. Kamp merkezlerinde, ücretsiz Wi-Fi imkanı da bulunmakta olup, çeşitli büfe ve soyunma kabinleri de bulunmaktadır. Bunun yanında günün 3 öğününde de yemek yiyebileceğiniz mekanlar mevcuttur. Kısaca, bizden size bu yaz Çeşme’de iyi tatiller dilemek düşer.

admin

Siz bu satırları okurken, ben çok uzaklarda olacağım. Şaka şaka nereye gidersem gideyim ben hep buralardayım. En güzel çadır kamp alanlarını geziyorum, inceliyorum ve yazıyorum. Instagramdan takip etmeyi unutmayın. @hepkampyapsak

1 Yorum