Çeşme Çadır Kampı Alanları | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Çeşme Çadır Kampı Alanları

İzmir’in en gözde tatil beldeleri arasında yer alan Çeşme ilçesinin birçok kamp alanı bulunmaktadır. Siz değerli okurlarımız için Çeşme Çadır Kampı Alanları hakkında merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu makalemizde ele almak istiyoruz. Son zamanlarda kamp alanlarına olan ilginin giderek artması Çeşme’de kamp yeri arayan kişi sayısının da artmasına neden oldu.

Genellikle deniz kenarlarında bulunan Çeşme Çadır Kampı Alanları arasında en gözde olanları ile başlamak istiyoruz.

Kalyoncu Kamp

Kalyoncu Kamp

Çeşme ilçesinin en gözde yerlerinde kurulan Kalyoncu Kamp alanı özellikle yaz aylarında yoğun talepten dolayı birçok kişinin kamp yapamamasına neden olmaktadır. Sizlerde bu güzide kamp alanı içerisinde yaz aylarında kamp yapmak istiyorsanız mutlaka önceden rezervasyon yaparak bu kamp alanına gitmelisiniz. İçerisinde sadece çadır kampı için değil, aynı zamanda karavan içinde uygun mekanların bulunduğu Kalyoncu Kamp merkezinde yaz aylarında rüzgarın çok fazla olmasından dolayı sörf sporu da yapılmaktadır.Fiyatlandırma olarak ise günlük ortalama kişi başı 25 TL olan bu kamp merkezinin içerisinde bulunan marketlerde fiyatların çok fazla pahalı olmaması tatilcilerin bu mekana olan ilgisinin artmasını sağlamaktadır.

Tanay Tabiat Parkı

Tanay Tabiat Parkı

Çeşme ilçemizin güzide kamp alanları arasında yer alan Tanay Kamping de tatilciler tarafından çok fazla tercih edilen mekânlardandır. Tanay Tabiat Parkı içerisinde bulunan bu kamp alanına giriş ücretli.İsterseniz bu kamp alanı içerisinde kendi çadırınızı getirin kurun, isterseniz de mekânın sizlere sağlamış olduğu çadırlar içerisinde harika bir tatil yapabilirsiniz. Çeşme Çadır Kampı Alanları arasında oldukça popüler olan bu mekan içerisinde gelen misafirler için ücretsiz internet desteği ve elektrik hizmeti de sunulmaktadır. Bunun için yapmanız gereken sadece Tanay Kamping merkezine giderek doğa ile baş başa kalmanın tadını çıkarmak olacaktır.

Mekân içerisinde aynı zamanda bulunan lavaboların ve duş alma yerlerinin temiz olması ziyaretçilerin önem verdiği noktalar arasında yer almaktadır. Bu yüzden kamp alanlarına gitmeden önce önem verdiğiniz noktalar hakkında araştırma yaparak gitmeniz oralarda mağdur olmamanızı sağlayacaktır.

Kamp alanı içerisinde aynı zamanda hızlı tüketim olan Fast Food tarzı yemeklerinde bulunması tatilcilerin yemek sorunu ile karşı karşıya kalmamasını sağlamaktadır.

Çeşme çadır kampı alanları hakkında makalemi beğendiyseniz Çeşme Deniz Kenarı Kamp Alanları makalemide kesinlikle okumalısınız.

admin

Siz bu satırları okurken, ben çok uzaklarda olacağım. Şaka şaka nereye gidersem gideyim ben hep buralardayım. En güzel çadır kamp alanlarını geziyorum, inceliyorum ve yazıyorum. Instagramdan takip etmeyi unutmayın. @hepkampyapsak

Yorum yap