Çadır Kamp Alanları | Hep Kamp Yapsak | En Güzel Kamp Alanları

Çadır Kamp Alanları

Yedigöller Tabiat Parkı - Bolu

Çadır Kamp Alanları denince aklımıza birçok seçenek geliyor. Fakat, hepsi istediğiniz gibi konforlu, huzurlu değil ve beklentilerinizi karşılayamıyor. Tatilinizin iyi geçmesi ve ekonomik anlamda rahatlamanız açısından sizin için en konforlu ve en güvenli Çadır Kamp Alanları adlı yazıyı derledik.

CUNDA ADA CAMPİNG – BALIKESİR

Cunda Ada Camping

Adalar ve midilli manzarası karşısında kuracağınız çadırınızla beraber sizin için oluşturulmuş bir ortam desek tam yeridir. Elektrik, su ve tuvalet hizmetleri bulunmakta olup çadırlar için ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur. Çadır kamp alanları dışında bungalov evleri de bulunuyor. Cunda Ada Camping hakkında daha fazla bilgiyi Cunda Adası Kamp Alanları isimli makalemden bulabilirsiniz.


KAŞ CAMPİNG-ANTALYA

Kaş Camping

30 yıldır hizmet veren bu tesis, ziyaretçilerini her sene ağırlayarak arzu ettikleri kamp tatilini yapmaları için hizmet veriyor. Denize sıfır olan tesisin çadır kamp alanı, karavan park alanı ve bungalov evleri dahil olmak üzere 3 seçeneği bulunuyor. Üstelik yemek hizmeti olarak da restoranları mevcuttur.  Ayrıca, temel ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz açısından elektrik, su, tuvalet ve internet gibi hizmetleri bulunmak da olup ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır. Ek olarak, buzdolabı ve çamaşır makinesi de bulunuyor ve bunun için herhangi bir ücret talep edilmiyor. Çadır kamp alanları içerisinde özenle seçilmiş bir yerdir Kaş Camping. Burası hakkında detaylı bilgiyi Kaş Camping İnceleme yazımdan bulabilirsiniz.

HIZIR KAMP-BALIKESİR

Hızır kamp Balıkesir

Yüzmek ve doğayı keşfetmek isteyenler için aynı zamanda kamp kurma olanağı sağlayan bu tesiste, bol oksijen ve huzur ortamı sayesinde Zeytinlik Çayı’nın sularına kendinizi bırakıp zihninizi ve bedeninizi arındırma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca; Fiyatlara kahvaltı, elektrik ve akşam yemeği dahildir. Hızır Kamp ile ilgili detaylı bir yazı hazırlamıştım. Hızır Kamp Balıkesir yazımdan ulaşabilirsiniz.


YEDİGÖLLER MİLLİ PARKI-BOLU

Yedigöller Tabiat Parkı – Bolu

Park alanında bir tesis bulunmadığından dolayı kendi çadırınızı alıp hazırlıklı gitmenizde fayda var. Yedigöl ve birçok ağaç türünün olduğu ortamda istediğiniz yerde kamp kurarak tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Yeşilliklerin içerisinde kusursuz bir doğa alanı olan Yedigöller Tabiat Parkı hakkında detaylı incelememi Yedigöller Tabiat Parkı İnceleme yazımdan okuyabilirsiniz.

BOZCAADA ADA CAMPİNG-ÇANAKKALE

Ada Camping Bozcaada

Ada’nın kamp alanında bulunan bungalov, çadır alanları ve karavan yerleri var. Deniz’e olan yakınlığı ve etrafı ağaçlarla çevrili olduğundan gönül rahatlığı ile tatilinizi yapabilirsiniz. Gün boyunca yemek hizmetinde bulunan bir restoranı var ve arzu ederseniz ortak alanlarda yemeğinizi hazırlayabiliyorsunuz. Üstelik evcil hayvanınızı da yanınızda getirip beraber kalabiliyorsunuz. Bozcaada Ada Camping ile ilgili detaylı inceleme yazımıBozcaada Çadır Kurulacak Yerler isimli makalemden okuyabilirsiniz.

admin

Siz bu satırları okurken, ben çok uzaklarda olacağım. Şaka şaka nereye gidersem gideyim ben hep buralardayım. En güzel çadır kamp alanlarını geziyorum, inceliyorum ve yazıyorum. Instagramdan takip etmeyi unutmayın. @hepkampyapsak

2 yorum