Bozcaada Çadır Kamp Alanları | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Bozcaada Çadır Kamp Alanları

Kamp yapmak isteyenlerin uğrak mekanları arasında yer alan Bozcaada Çadır Kamp Alanları hakkında merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını buradan bulabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda kamp alanlarına olan talebin giderek artması beraberinde birçok kamp merkezinin kurulmasına neden olmuştur. Şimdi sizler için Bozcaada Çadır Kamp Alanları hakkında bilgiler verelim.

Camping Bozcaada

Camping Bozcada

Bozcaada’da bulunan bu kamp alanı beldenin en çok tercih edilen kamp alanları arasında yer almaktadır. Kişi başına fiyatlandırma yapan bu yerde özellikle kişi başı ücretin 35 TL olduğunu belirtelim. Bu durumun çadırı kendisi getirmesi durumunda geçerli olduğunu belirtelim. Ancak çadırı gitmiş olduğunuz Camping Bozcaada’dan kiraladığınız zaman ise 10 TL’lik bir ekstra çadır kirası karşınıza çıkmaktadır. Elektrik, tuvalet ve benzeri diğer hizmetler için ekstra bir ücret talep etmeyen kamp alanı bu özelliği ile diğer mekanlardan farklıdır. Doğal güzelliği ile adeta bir cenneti andıran bu kamp alana gittiğiniz zaman kampın bitmesini hiçbir zaman istemeyeceğinizin garantisini sizlere verebiliriz. Oldukça geniş bir alan üzerine kurulu olan bu kamp içerisinde dilediğiniz kadar özgür olma şansını bulmuş olacaksınız. Bozcaada Çadır Kamp Alanları arasında sizlere ilk sırada önereceğimiz mekanın bu alan olduğunu belirtelim.

ADA Camping Kamp AlanıCunda adasının en temiz koylarına yakınlığı ile kamp severlerin dikkatini çeken Ada Kamp alanın bulunduğu doğal ortam ile de kamp severlerin en uğrak mekanları arasında yer almaktadır. Bulunduğu konum itibariyle Bozcaada’nın en temiz denizine girme şansını sizlere sunan bu kamp merkezi içerisinde dilerseniz karavan ile kamp yapabilir, dilerseniz de çadır kampı yaparak unutulmaz bir tatil geçirme fırsatını bulabilirsiniz.

Fiyatlandırma olarak kişi başı ücret talep eden Ada Kamp merkezinde fiyatlandırmanın mevsimlere göre değişkenlik gösterdiğinden dolayı net bir rakam vermek doğru olmaz. Bu konuda Ada Kamp iletişim sorumlularından daha net bilgi alarak kamp merkezinin fiyatlandırması hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bozcaada Çadır Kamp Alanları arasında en dikkat çeken alanlardan olan Ada Kamp merkezine giderek sizlerde unutulmaz anlar geçirme şansını yakalamış olursunuz. Daha fazla bilgiyi Cunda Adası Kamp Yerleri adlı makalemden bulabilirsiniz.

admin

Siz bu satırları okurken, ben çok uzaklarda olacağım. Şaka şaka nereye gidersem gideyim ben hep buralardayım. En güzel çadır kamp alanlarını geziyorum, inceliyorum ve yazıyorum. Instagramdan takip etmeyi unutmayın. @hepkampyapsak

1 Yorum