Bodrum Çadır Kampı Alanları | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Bodrum Çadır Kampı Alanları

Ege denizinin serin sularında unutulmaz bir çadır kampı tatili geçirmek istediğiniz Bodrum Çadır Kampı Alanları hakkında merak ettiğiniz bütün sorularınızın cevaplarını buradan bulabilirsiniz. Bodrum’da kamp hayatı yapmak isteyen ancak mekan konusunda sıkıntı çeken okurlarımıza bugün Bodrum’un en gözde kamp mekanları hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Bodrum Çadır Kampı

Bodrum Çadır Kampı

Yer olarak Bodrum’un en gözde beldeleri olan Turgut reis ve Gümüşlük mevkilerine çok yakın olan bu kamp alanı özellikle de aile ortamı sıcaklığında sizleri ağırlamaktadır. Kamp içerisinde çalışan kişilerin sunmuş olduğu güler yüzlü hizmet buraya giden müşterilerin mutlu ayrılmasında en önemli detaylar arasında gelmektedir. Aynı zamanda Bodrum Çadır Kampı Alanları arasında dikkat çeken bir diğer özelliği de içerisinde barındırdığı hayvan türlerinden kaynaklanmaktadır. Denize yakın olması oldukça önemli bir avantaj gibi gözükse de sahilinin o kadar güzel olduğunu söylemek doğru olmaz. Ancak yinede Bodrum’da kalınacak kamp alanları arasında sizlere önereceğimiz bir yer olarak dikkat çekmektedir.

Bodrum Ecofarm Kamp& Hotel

Bodrum Ecofarm Kamp ve Hotel

Bodrum ilçemizin Turgut Reis beldesinde yer alan bu mekân özellikleri fiyatları bakımından oldukça uygun olan kamp merkezleri arasında yer almaktadır. Gelen müşterilerine güler yüzlü hizmet sunmanın yanı sıra uygun fiyatlar ile de tatil yapma şansını sunan bu kamp merkezi denize olan konumu ile de kamp severlerin tercih ettiği mekanlar arasında yer almaktadır. Bodrum çadır kampı alanları listemize eklediğimiz Bodrum Ecofarm Kamp ve Hotel, günlük kişi başı kalma ücreti olarak misafirlerinden 35 TL talep ediyor. Bu işletmenin fiyatları aylara göre değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden bu tarz bir kamp merkezine gitmeden önce gideceğiniz ayın fiyatlandırması hakkında bilgi alabilirsiniz.

VOLO Camping

Giden müşterilerin 5 üzerinden 4.8 derecelendirmesi verdiği harika bir kamp merkezi. Özellikle tamamen değişen konsepti ile gelen misafirlerini tamamen bir kamp havası içerisinde ağırlayan bu merkezin aynı zamanda fiyatlandırma konusunda da uygun fiyat garantisi ile misafirlerini ağırlaması bu mekana olan ilginin bu kadar artmasına neden olmaktadır. Konaklama bakımından oldukça ferah bir alan içerisinde kurulmuş olan bu kamp merkezinde çadırlarınızı kurmak için istediğiniz kadar geniş alan bulabilirsiniz.

Bodrum çadır kampı alanları listemizin de sonuna geldik. Aklınıza takılan her türlü soru görüş ve önerilerinizi Forum bölümünden diğer kamp severlere iletebilirsiniz. Bodrum’dan Antalya’ya geçmek gibi bir planınız var ise; Antalya Deniz Kenarı Çadır Kamp Alanları adlı makalemizi de okumanızda fayda var.

admin

Siz bu satırları okurken, ben çok uzaklarda olacağım. Şaka şaka nereye gidersem gideyim ben hep buralardayım. En güzel çadır kamp alanlarını geziyorum, inceliyorum ve yazıyorum. Instagramdan takip etmeyi unutmayın. @hepkampyapsak

Yorum yap