Bartın İnkumu Çadır Kamp Alanları ve Fiyatları | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Bartın İnkumu Çadır Kamp Alanları ve Fiyatları

Bartın ilimizin İnkumu beldesinde çadır kampı yaparak unutulmaz bir tatil geçirmek isteyenler için çadır kamp alanları ve burada bulunan tesislerin sizlere sunmuş olduğu detayları açıklamak istiyoruz.

Özellikle bu yere gelen ziyaretçilerin değerlendirmelerini ve kamp alanlarında bulunan eksiklikleri göz önünde bulundurarak bu listeyi oluşturduk.Bartın İnkumu Çadır Kamp Alanları listemizde ilk sırayı İnkum Çadır Camping alıyor.

İnkum Çadır Camping

Bartın İnkumu Çadır Kamp Alanları

Doğa ile baş başa geçireceğiniz bir kamp alanı arıyorsanız İnkum Camping merkezinin tam size göre olduğunu söyleyebilirim. Çadır kampı yapmak için oldukça uygun bir mekan olan ve içerisinde bulunan hizmetler ile çok fazla kişinin uğrak yeri. İnkum kamp merkezinde fiyatlarında uygun olması ziyaretçilerin buraya akın etmesini sağlamaktadır. Denize olan yakınlığı ve denizinin çok temiz olması ile dikkatleri üzerine çeken bu kamp alanına gitmeden önce fiyatlandırma hakkında bilgi almalısınız. Fiyatlandırmanın mevsimlere göre değişkenlik gösterdiğini bu yüzden de bilgi almanız gerektiğini öneriyoruz.

Ferhat Camping

Bartın İnkumu Çadır Kamp Alanları ve Fiyatları

Yeni yeni keşfedilmeye başlanan bir mekan. İnkum’da bulunan Ferhat Camping özellikle doğası bakımından oldukça temiz bir yerde bulunmaktadır. İnkum içerisinde yer alan ücretli veya ücretsiz birçok kamp alanın bulunmasından dolayı kamp yapmak isteyenler ister burada ücretli bir şekilde isterseler de ileride yer alan ücretsiz kamp alanlarında kamp yaparak tatillerini geçirme fırsatını bulabilirler.

İnkum merkeze sadece 2 KM uzaklıkta yer alan bu kamp alanı içerisinde fiyatlandırma konusunda son derece uygun fiyatların bulunduğunu ve her türlü ihtiyacını karşılayacak olan tesislerin bulunduğunu belirtmek istiyoruz.Elektrik, lavabolar ve duş alma yerleri bulunan kamp merkezine gelmeden önce rezervasyon alarak gelmeniz hem fiyatlar konusunda hem de yer bulma konusunda sizlerin avantajına olacaktır.

Bartın İnkumu Çadır Kamp alanları ve fiyatları olarak kişi başı fiyatlandırma ile çalışan bu mekanlarda kendi çadırınız ile gelmeniz durumunda fiyatlandırma farklı, tesisin sizlere sunmuş olduğu çadırlar ile kaldığınız zaman fiyatlandırma farklı olacaktır.Özellikle mevsimlere göre farklılık gösteren bu kamp alanlarının fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için telefon numaraları üzerinden iletişime geçerek bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

İlçe merkezine yakın olan bu kamp alanlarını seçerek sizlerde sorunsuz bir tatil yapma şansını yakalamış olursunuz.

admin

Siz bu satırları okurken, ben çok uzaklarda olacağım. Şaka şaka nereye gidersem gideyim ben hep buralardayım. En güzel çadır kamp alanlarını geziyorum, inceliyorum ve yazıyorum. Instagramdan takip etmeyi unutmayın. @hepkampyapsak

1 Yorum