Balıkesir Çadır Kamp Yerleri ve Fiyatları | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Balıkesir Çadır Kamp Yerleri ve Fiyatları

Kapıdağ Camping

Balıkesir, doğası ve denize yakınlığı ile kampçıların gözde kamp merkezlerinden bir tanesi. Özellikle İstanbul ve İzmir’e yakın olması Balıkesir’in bu illerden kampçı akınına uğramasına sebep olmakta. Balıkesir’de kamp yapabilecek pek çok tesis bulunuyor. Balıkesir çadır kamp yerleri ve fiyatları kamp yerinin konumuna ve verdiği hizmetlere göre çeşitlilik göstermekte.

Kapıdağ Camping

Kapıdağ yarımadası üzerinde bulunan Kapıdağ Camping hem Marmara Denizi’ne olan kıyısı hem de çamların altında sunduğu çadır kampı hizmeti ile her mevsim kampçıların gözde merkezlerinden bir tanesi. Tesise ait kum plajda aileler güvenle kamp yapma imkanını yakalıyorlar. Burada kamp yapanlara elektrik, sıcak su, tuvalet, kablosuz internet ve market gibi hizmetler de sunulmakta. Çadır kurmak isteyenler için 4 kişilik çadır ücreti 20 TL. Ancak buraya tek kişi gelip çadır kurma imkânı da mevcut. O zaman fiyat daha da düşmekte. Bununla birlikte elektrik günlük 6 TL, çamaşır makinesi ise günlük 7,5 TL. Karavan ücreti ise günlük 19 TL.


Çamlaraltı Çadır Kamp

Edremit ilçe sınırları içerisinde bulunan Çamlaraltı Çadır Kamp adından da anlaşılacağı gibi çam ağaçlarının altında çadır kurmak isteyenler için son derece uygun bir yer. Direk güneş ışığının insanı rahatsız etmediği bu yer Balıkesir çadır kamp yerleri ve fiyatları düşünüldüğünde son derece cazip. Tesiste her türlü imkân mevcut. Günübirlik ziyaretçi de kabul eden tesiste ateş yakılabilen ayrı bir bölüm bulunmakta. Bunun yanında karavanlarıyla gelmek isteyenler için de bir karavan alanı mevcut. Çadırı olmayanlara da çadır hizmeti verilmekte. Çamlaraltı Çadır Kampı’nda günlük çadır ücretleri 25 TL. Bununla birlikte karavanla gelecek müşteriler içinse karavan ücreti günlük 30 TL.

Göktur Camping

Göktur Camping

Konaklama yapmak istediğiniz yerde bir aile ortamı arıyorsanız Göktur Camping tam size göre. Denize sıfır bir konumda bulunan Göktur Camping’de çadır kurmak için kamp alanının yanı sıra 22 odalık bir konaklama hizmeti mevcut. Konaklama yapanlar tesise özel plajdan faydalanabiliyorlar. Banyo, tuvalet, sürekli sıcak su, kablosuz internet bağlantısı ve uydu televizyon sağlanan hizmetler arasında. Karavanla konaklama yapmak isteyenler için de ayırılmış bir bölüm mevcut. Bununla birlikte sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmeti de bulunmakta. Göktur Camping’de gecelik çadır konaklama fiyatı 25 TL. Karavanla konaklama yapmak isteyenler içinse bu fiyat gecelik 20 TL. Burası Balıkesir çadır kamp yerleri ve fiyatları baz alındığında nispeten hesaplı yerlerden bir tanesi. Verdiği hizmetler de göz önünde bulundurulduğunda çok makul fiyatlarda burada konaklama yapmak mümkün.

bugraunver

Yorum yap