Ayvalık Çadır Kampı Alanları | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Ayvalık Çadır Kampı Alanları

Balıkesir ilimizin en gözde tatil beldelerinden olan Ayvalık ilçesinde kamp alanı merak edenlere bu makalemizden yola çıkarak bilgi vermek istiyoruz. Ayvalık Çadır Kampı Alanları hakkında bilgiler vermek ve bu mekanlarda bulunan hizmetleri sizlere buradan açıklayarak başlayalım.

Ayvalık Çamlık Kamping

Ayvalık Çamlık Kamping

Ayvalık ilçesinde bulunan ve denize çok yakın konumu ile kamp severlerin ilgi odağı haline gelen bu kamp merkezine giden müşterilerin yaptıkları yorumları incelediğimiz zaman 5 üzerinden 3,8 puan aldığını görüyoruz. Nezih bir ortamı bulunan ancak çadırların biraz iç içe olduğu bu kamp alanı içerisinde birçok hizmet kamp merkezi tarafından ücretsiz bir şekilde karşılanmaktadır.Çam ağaçlarının altına kurulu olan çadırlarda sizlere eşsiz bir manzara karşısında kalabilirsiniz.Araçları ile giden müşteriler için herhangi bir park sorunu bulunmamaktadır.Ayvalık Çadır Kampı Alanları arasında ziyaretçilerin en çok tercih ettiği mekanların başında gelmektedir.

Cunda Mocamp

Cunda Mocamp

Cunda adası üzerinde bulunan ve özellikle gelen ziyaretçilerin çok fazla beğendiği kamp alanları arasında yer alan bu merkezin konumu denize olan yakınlığı ile dikkat çekmektedir. Denize yakınlığının yanı sıra denizinin çok temiz olması da buraya gelen ziyaretçilerin önem verdiği noktalar arasında yer almaktadır.

Kamp yapmak isteyenler için kişi başı 40 TL ücret talep eden bu mekanın fiyatlandırması sezonuna göre farklılık göstermektedir. Aynı zamanda banyolarında saç kurutma makinesinin bulunmaması bu mekanın eleştirilen noktaları arasında yer almaktadır. Sıcak su bakımından da zaman zaman yetersiz kalıyor. Tesisin güneş enerjisi ile sıcak su üretmesi bu durumun en önemli nedenleri arasında yer almaktadır.

Murat Reis Çamlık Kamping

Kumsal ve plajı bakımından kamp severlerin en çok tercih ettiği kamp alanları arasında yer alan Murat Reis Çamlık Kamping alanının Ayvalık Çadır Kampı Alanları arasında en çok ziyaret edilen kamp yeri olduğunu belirtmek istiyoruz.Fiyatlandırma olarak da civarda bulunan birçok kamp merkezinden daha uygun. Bu kamp merkezine giderek sizlerde unutulmaz bir tatil geçirme fırsatını bulabilirsiniz.

admin

Siz bu satırları okurken, ben çok uzaklarda olacağım. Şaka şaka nereye gidersem gideyim ben hep buralardayım. En güzel çadır kamp alanlarını geziyorum, inceliyorum ve yazıyorum. Instagramdan takip etmeyi unutmayın. @hepkampyapsak

3 yorum