Antalya Olimpos Çadır Kamp Yerleri | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Antalya Olimpos Çadır Kamp Yerleri

HCO Camping

Turistik bir merkez olması itibariyle yabancı turistlerin ilgisini çeken Antalya’da kamp yapacak pek çok alan bulunuyor. Ancak hepsinin ortak noktası buralara gitmeden önce önceden rezervasyon yaptırmak. Antalya Olimpos çadır kamp yerleri arasında diğerlerinden ayrılan birkaç tesis mevcut.

Çıralı Camping

Çadır, bungalov ve karavan ile kamp yapılmasına olanak sağlayan Çıralı Camping, Çıralı Köyünün sonunda bulunmakta. Denize 100 metre uzaklıkta olan tesiste tuvalet duş, kablosuz internet, elektrik, su ve buzdolabı hizmetleri tatilcilere sunuluyor. Çam ağaçları içinde doğa ile baş başa bir çadır kampı arayanlar için son derece uygun olan Çıralı Camping, Antalya Olimpos çadır kamp yerleri arasında en güzel manzaraya sahip olanlardan bir tanesi. 1990 yılından beri aynı yerinde hizmet veren tesiste 4 kişilik çadır ücreti günlük 50 TL ve her bir kişi için 10 TL ekstra ücret alınmakta. Eğer yanınızda çadırınız yoksa buradan kiralayacağınız çadır 60 TL. Karavan ile konaklama yapacaklar içinse günlük 60 TL.

Olimpos Çıralı Camping

Elif Camping

Denize sıfır bir konumda bulunan Elif Camping’e isterseniz kendi çadırınızla gelebilir, isterseniz de kurulu olan çadırlardan faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte tesis içerisinde bulunan tahta evlerde de konaklama yapabilmek mümkün. Elif Camping’e geldiğiniz kendi yemeklerinizi de yapmak imkânınız bulunmakta ancak bununla uğraşmak istemezseniz tesisin size sunduğu yemek hizmetinden de faydalanabilirsiniz. 3 dönümlük toplam arazinin 1 dönümlük kısmı çadırlara ayrılmış durumda. Orman içinde huzurlu bir tatil yapmak isteyenler için son derece uygun. Ayrıca elektrik, duş, içe suyu, restoran gibi hizmetler de sunulmakta. Elif Camping gecelik konaklama ücreti çadır için 40 TL. Tahta evlerde ise konaklama ücreti 60 TL.

Olympos HCO Camping

Ağaçların ve çimenlerin içerisinde hizmet veren Olympos HCO Camping, hem çadır, hem karavan hem de pansiyon hizmeti vermekte. Kendisine ait bir yüzme havuzu da olan tesis aynı zaman da büyük bir otoparka sahip. Çadırı olmayanlar için çadır kiralama hizmeti de verilmekte. Bununla birlikte bar, restoran, elektrik, internet, tuvalet ve hamak hizmeti de verilmekte. Tek odadan oluşan bungalovlarda klima, tuvalet ve duş bulunmakta. Çadır için günlük fiyat 40 TL. Kahvaltı 15, akşam yemeği ise 20 TL. Çadırı olmayan buradan çadır kiraladıklarından günlük fiyat 50 TL’ye çıkmakta.

Olympos HCO Camping

Ada Pansiyon Olympos

Ada Pansiyon, ağaçların içinde bulunan ve türlü hizmetin sunulduğu bir çadır kamp alanı. Sadece çadır değil, burada ağaç evlerde de konaklama yapılabilmekte. Kamp alanı içinde tuvalet, duş ve mutfak hizmetleri sunuluyor. Antalya Olimpos çadır kamp yerleri arasında kendine ait havuzu bulunan Ada Pansiyon’da kış aylarında konaklama yapılmıyor. Restoranda ise ev yemekleri yemek mümkün.

 

Antalya Olimpos çadır kamp yerleri isimli makalemizin sonuna geldik ama bitmedi. Antalya’da kamp yapmak istiyorsanız Antalya Deniz Kenarı Çadır Kamp Yerleri isimli yazımızada göz atmanızda fayda var.

bugraunver

Yorum yap