Akbük Çadır Kamp Alanları | Hep Kamp Yapsak En Güzel Kamp Alanları

Akbük Çadır Kamp Alanları

Akbük beldesinde çadır kampı yapmak isteyenler için bu bölgede yer alan en nezih kamp mekanlarını sizlere açıklamak istiyoruz. Denize bulunduğu konum itibariyle tatil severlerin her zaman en çok merak ettiği ve en çok tercih ettiği Akbük Çadır Kamp Alanları ‘na hep birlikte göz atalım.

Azmakbaşı Camping

Tam bir aile ortamı bulunan bu kamp merkezi içerisinde kamp alanlarının oldukça geniş olması ziyaretçilerin bu mekana olan ilgisinin bu kadar artmasına neden olmaktadır.Kullanıcıların yaptıkları yorumlar baz alındığı zaman, 5 üzerinden 4 puan alma başarısı gösteren bu kamp merkezi içerisinde dilerseniz kendi karavanınız ile de kamp hayatını gerçekleştirme fırsatını bulabilirsiniz. Akbük Çadır Kamp Alanları içerisinde Azmakbaşı Camping’in ayrı bir yeri vardır. Buraya gelen kişiler tekrar tekrar gelmek için gün sayıyor.

Akbük Diem Camping

Akbük Diem Kamping

Kamp alanı olarak oldukça temiz tutulan bir yer olması kamp severlerin en çok özen gösterdiği noktalar arasında gelmesini sağlamaktadır. Ancak rüzgâr konusunun zaman zaman şiddetli olduğu bu kamp alanına gitmeden önce hava durumu hakkında detaylı bilgi alarak daha rahat bir tatil yapma fırsatını bulmuş olabilirsiniz. Denize yürüyüş mesafesinin 3 DK olması da bu kamp alanına olan ilginin artmasına neden olmaktadır. Kamp alanı içerisinde bulunan market sayesinde günlük ihtiyaçlarınızı dışarıya çıkmadan da karşılama şansınız bulunmaktadır.

Barbaros CampingMuğla Milas’ta bulunan bu kamp alanı da diğer kamp alanları gibi denize yakın konumu ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Özellikle fiyat olarak uygun bir fiyatlandırmasının bulunması kamp severlerin dikkatini çekme başarısı göstermektedir. Kamp alanında çalışan personellerinde oldukça güler yüzlü olması ve müşteri memnuniyetini ilk sırada tutması kamp alanına olan ilginin bu kadar fazla olmasına neden olmaktadır. Şezlongları ücretli olan bu mekanın tek eski yönü olarak bunu belirtebiliriz.

Doğa ile baş başa kalmanıza çok fazla fırsat tanıyan bu kamp alanı içerisinde lavaboların ve banyo yapılacak olan yerlerin temiz olması da misafirlerin önem verdiği detaylar arasında gelmektedir. Sınırsız internet hizmeti, elektrik ve kahvaltı gibi hizmetleri de bulunan kamp alanına gitmeden önce rezervasyon yaptırarak sizlerde bilgi alabilirsiniz.Akbük Çadır Kamp alanları arasında sizlere önerebileceğimiz mekanların bunlar olduğunu belirtelim.

admin

Siz bu satırları okurken, ben çok uzaklarda olacağım. Şaka şaka nereye gidersem gideyim ben hep buralardayım. En güzel çadır kamp alanlarını geziyorum, inceliyorum ve yazıyorum. Instagramdan takip etmeyi unutmayın. @hepkampyapsak

2 yorum

  • Bende buraya çok yakın bir mesafede marmaris’te oturuyorum.Fırsat buldukça kızarkadaşımla sürekli kaçamak yaptığımız bir yer diyebilirim.Gerçekten doğasıyla ve deniziyle muhteşem bir yer.Sizin gibi herkesin gidip görmesini isterim..